RADYOCULAR ADANA'da

RADYOCULAR ADANA'daRADYOCULAR ADANADA BİR ARAYA GELİYOR.
Medya İzleyicileri Derneği olarak başlatılan "RADYOMA DOKUNMA" kampanyası ile gündeme oturan TELİF hakları konudunsa rahatsızlıklarını dile getiren ve sonuca ulaşmak için gerekli desteği meslek birlikleri (RATEM)'den bulamayan radyocular sorunlarını paylaşmak ve sorunlarına sahip çıkacak yeni yönetim konusunda fikir birliği yapmak üzere 22 MART CUMARTESİ (YARIN) ADANA'da bir araya geliyorlar.
 
RATEM Yenilikçi Grup Adı altında oluşan grup sektördeki genel sorunları olan TELİF konusunda ortak hareket etmeye ve yaklaşan RATEM Genel Başkanlık seçiminde altenatif adaylarını belirleyerek hareket etmeyi düşünüyorlar.
 
TELİF konusundaki varılan son gelişmeleri aktarmak ve bilgilendirmek üzere toplantıya davet edilen Mid Genel Sekreteri ATIF TOKAR ve Projeler Koordinatörü Abdullah POLAT ADANA'da yapılacak toplantıya katılarak Medya İzleyicileri Derneği olarak TELİF konusunda varılan son noktayı radyocularla paylaşacaktır.
 
Radyocuların sonuç olarak kendi sorunlarına sahip çıkarak önlerindeki TELİF sorununu çözmek ve oluşturacakları alternatif yönetimi belirleyecekleri bu toplantıya Türkiye genelindeki bütün radyoların katılacağını bildirmesi sektörün sorunlarına sahip çıkması adına güzel bir gelişme olduğunu vurgulayan Akdeniz Yayıncılar Birliği Genel Sekreteri Vedat GÜNDOĞAN gelişmelerden memnun olduklarını söledi.
 
 
Yapılacak Toplantının Basın Duyurusu Aşağıdadır.
 
 
 
 
YAYINCILAR ADANA’ DA TOPLANIYOR…
 
 
 
Radyo ve Televizyon sektörümüzün sorunlarını tartışmak, çözüm önerilerinde bulunmak ve 06/04/2008 tarihinde yapılacak olan RATEM genel kuruluna ilişkin değerlendirmeler yapmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden Radyo&Tv sahip ve yöneticileri Adana’ da bir araya geliyor. Adana Ticaret Odası meclis salonunda gerçekleşecek toplantıya yayıncı arkadaşlarımızın katılmaları önemle rica olunur.
 
 
RATEM yenilikçi çalışma gurubu
 
 
 
 
Adres         : Abidinpaşa caddesi Adana
Yer             : Adana Ticaret Odası Meclis Salonu
Tarih          : 22/03/2008 saat 14:00
 
Lütfen Cevap Veriniz…
Konu için irtibat telefonu :   0312 4194183 Erkan Bey
                                               0322 3636334 Ergün Bey


Kaynak: http://www.mid.org.tr/haber_detay.asp?haberID=115
Yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir...


Eğer üyemiz iseniz giriş yapmak için tıklayınız

Eğer üyemiz değilseniz üye olmak için tıklayınız
Turk  
Tüm radyocular mid.org.tr ye mutlaka üye olsun. yerel ulusal internet radyosu hiç farketmiyor herkesi kucaklıyorlar
Copyright © YAYINDA.COM
Anasayfa Radyolar Televizyonlar Üyeler Satın Al Yardım Hakkımızda İletişim

arkadaşlık
Çanakakle 100. YIL SİTELERİ - Çanakkale Şehitlik Turu - Çanakkale Şehitlik Turları - Çanakkale Turu - Çanakkale Turları - Çanakkale Gezisi -